ESMA SULTAN 2

Açıklama

2023 yılında tadilattan sonra bugün keyifle kullanabileceğiniz son halini almıştır. 24 m boyunda ve 6,60 m genişliğindeki bu tekne 4 mürettebatı ile siz değerli misafirlerimize mavi yolculuk hizmeti vermektedir.
2 Master Kabin, 1 Double Kabin, 1 Twin Kabin olmak üzere birbirinden şık ve rahat, kendine ait duş, WC ve kliması olan yatımız 4 kamaraya sahiptir.
Mürettebat için ayrılmış bir yaşam alanı, tam donanımlı bir mutfak, yemek yemek ve dinlenmek için açık ve kapalı alanlar ve bir Amerikan bar mevcuttur.
Her misafire yetecek kadar güneşlenme minderi, sandalyesi ve servisi bulunmaktadır. Misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru aynı anda yaşatmak için inşa edilen bu yat 12 deniz mili hıza ulaşabilmektedir.
Bu lüks gulet, Fethiye, Göcek, Marmaris, Bodrum, Gökova ve Hisarönü bölgelerinde superior yat kiralamayı düşünen değerli misafirlerimizi ağırlamaya hazırdır.

65 m² (Net)

6 Passenger

3 Building Age

5+2 Cabins

1 Room Number

Klima Heating

2 Number of Halls

3 Bathroom Number

Evet Furnished

2 Dues(€)

Yes Credit Available

Sıfır Condition of Structure

About Us

With our experienced technical staff and the understanding of being a reliable and efficient team, we provide services in accordance with national and world standards, without compromising the principles of timeliness along with customer satisfaction and quality.

Contact

Address: Pandera Neighborhood - Muğla/Göcek

Whatsapp:  05071069339

 Telephone : 05071069339

 E-Mail: info@bluesailyachting.com

Socials